Regeneracja Tuszy Sosnowiec

Drukuj
in Oferta
Odsłony: 1212

Regeneracja Tuszy Sosnowiec

Regeneracja Tuszy - Napełnianie Tuszy - Regeneracja kartridży  - Napełnianie kartridży 

 

Czy wiesz, że regenerując / napełniając zużyty tusz / kartridż możesz zaoszczędzić do 60% ceny nowego kartridża?

Wystarczy, że:

Przyjdziesz do naszego punktu. Zostawisz nam do regeneracji pusty tusz / kartridż. Odbierzesz zregenerowany tusz / kartridż i będziesz się cieszyć dobrą jakością wydruków. Pamiętaj jednak aby przestrzegać kilku zasad:

Najlepiej regenerować tusz / kartridż, gdy pojawią się pierwsze objawy braku tuszu / kartridża. Zapobiegnie to zasychaniu, a nawet przepaleniu dysz. Do napełnienia nadają się tusze / kartridże nie uszkodzone. Nie pozostawiaj pełnego tusza / kartridża na długi czas bez drukowania, bez zabezpieczenia głowicy, ponieważ pozostawiony nawet w drukarce może zaschnąć (dysze) i wówczas może przestać drukować. Każdy tusz / kartridż jest napełniany do swojej maksymalnej pojemności.

Każdy regenerowany napełniany przez nas tusz / kartridż jest dokładnie testowany na sprzęcie producenta, do którego jest dedykowany. W ten sposób jesteśmy w stanie zapewnić wysoką jakość regenerowanych / napełnianych przez nas wkładów oraz udzielić gwarancji do wyczerpania się środka drukującego.

Stosujemy wyłącznie atramenty o bardzo wysokiej jakości, których parametry chemiczne i fizyczne są kompatybilne z oryginałami.

 

Regeneracja Tuszy - Napełnianie Tuszy - Regeneracja kartridży  - Napełnianie kartridży - przyjdź/zadzwoń do zatuszuj.pl! - Sosnowiec