zatuszuj.pl   Pn-Pt 9-17   ul. Modrzejowska 32B Sosnowiec   tel. 0-533-446-647   email: sosnowiec@zatuszuj.pl   gg: 53076328

Nasze motto to - ludzie kuzatuszuj.pl - Sosnowiec - BEZPŁATNA EKSPERTYZA Serwis Naprawa Laptopów Komputerów - Tusze - Tonery - Regeneracja - Reklama - IT - Informatykapują od ludzi

Masz problem ze swoim laptopem, komputerem czy drukarką? Sprawdź dlaczego Twoje urządzenie nie działa poprawnie. Tylko u nas ekspertyza techniczna jest bezpłatna. Wypełnij formularz kontaktowy lub skontaktuj się z nami.

 

zatuszuj.pl - naprawa i serwis komputerów laptopów drukarek - Sosnowiec

Ciekawostki

Regeneracja Tuszy Sosnowiec

in Oferta
Odsłony: 4566

Regeneracja Tuszy Sosnowiec

Regeneracja Tuszy - Napełnianie Tuszy - Regeneracja kartridży  - Napełnianie kartridży 

 

Czy wiesz, że regenerując / napełniając zużyty tusz / kartridż możesz zaoszczędzić do 60% ceny nowego kartridża?

Wystarczy, że:

Przyjdziesz do naszego punktu. Zostawisz nam do regeneracji pusty tusz / kartridż. Odbierzesz zregenerowany tusz / kartridż i będziesz się cieszyć dobrą jakością wydruków. Pamiętaj jednak aby przestrzegać kilku zasad:

Najlepiej regenerować tusz / kartridż, gdy pojawią się pierwsze objawy braku tuszu / kartridża. Zapobiegnie to zasychaniu, a nawet przepaleniu dysz. Do napełnienia nadają się tusze / kartridże nie uszkodzone. Nie pozostawiaj pełnego tusza / kartridża na długi czas bez drukowania, bez zabezpieczenia głowicy, ponieważ pozostawiony nawet w drukarce może zaschnąć (dysze) i wówczas może przestać drukować. Każdy tusz / kartridż jest napełniany do swojej maksymalnej pojemności.

Każdy regenerowany napełniany przez nas tusz / kartridż jest dokładnie testowany na sprzęcie producenta, do którego jest dedykowany. W ten sposób jesteśmy w stanie zapewnić wysoką jakość regenerowanych / napełnianych przez nas wkładów oraz udzielić gwarancji do wyczerpania się środka drukującego.

Stosujemy wyłącznie atramenty o bardzo wysokiej jakości, których parametry chemiczne i fizyczne są kompatybilne z oryginałami.

 

Regeneracja Tuszy - Napełnianie Tuszy - Regeneracja kartridży  - Napełnianie kartridży - przyjdź/zadzwoń do zatuszuj.pl! - Sosnowiec