zatuszuj.pl   Pn-Pt 9-17   ul. Modrzejowska 32B Sosnowiec   tel. 0-533-446-647   email: sosnowiec@zatuszuj.pl   gg: 53076328

Nasze motto to - ludzie kuzatuszuj.pl - Sosnowiec - BEZPŁATNA EKSPERTYZA Serwis Naprawa Laptopów Komputerów - Tusze - Tonery - Regeneracja - Reklama - IT - Informatykapują od ludzi

Masz problem ze swoim laptopem, komputerem czy drukarką? Sprawdź dlaczego Twoje urządzenie nie działa poprawnie. Tylko u nas ekspertyza techniczna jest bezpłatna. Wypełnij formularz kontaktowy lub skontaktuj się z nami.

 

zatuszuj.pl - naprawa i serwis komputerów laptopów drukarek - Sosnowiec

Ciekawostki

Tonery Sosnowiec

in Oferta
Odsłony: 2457

Tonery Sosnowiec

Tonery- oryginalne - zamienniki - regeneracja - gwarancja

 

Posiadamy w sprzedaży tonery do większości drukarek laserowych dostępnych na rynku materiałów eksploatacyjnych: Hewlett-Packard (HP), Samsung, Brother, Canon, Lexmark, Oki, Xerox, Konica-Minolta, Ricoh, Toshiba, Panasonic, Philips, Kypcera-Mita i innych. Oferujemy zarówno tonery oryginalne i zamienniki wielu producentów. W sprzedaży oferujemy tonery 100% nowe oraz refabrykowane.

Masz problemy z dostępnoscią tonera do swojej drukarki? Jesteśmy w stanie zapewnić Ci dostęp do praktycznie każdego modelu tonera i to w wyjątkowo dobrych cenach wraz z dostawą. Na produkowane przez nas tonery dajemy gwarancję do wyczerpania się środka drukującego. Przekonaj sią jak wysoka jakość może kryć się za niską ceną! Tonery sprzedawane w naszej ofercie to gwarancja oszczędności i pewnej jakości!

Tylko u nas ceny tonerów już od 19 zł!

 

Tonery- oryginalne - zamienniki - regeneracja - gwarancja - przyjdź/zadzwoń do zatuszuj.pl! - Sosnowiec